FPV Racing na firemní akce probíhá tak, že na Vaši akci dovezeme vše potřebné: dráhu, auta, brýle, ovládáni, systém pro počítání kol, případně projektor a další mediální vybavení. Zařídíme také kompletní servis, tedy zaškolení účastníků, servis aut v průběhu závodu, vyhlašování výsledků a správu dráhy – instalace/složení. Pokud má klient vlastní mediální vybavení, je to velkou výhodou. Při větších akcích bývá dostupná například velká LCD obrazovka, pódium, lepší aparatura.

Běžně je možné jezdit s aktuální verzí aut v 6 – ti lidech naráz. Během hodiny v průměru odbavíme 18 lidí, ale jsou k dispozici různé verze závodů. Většinou se nejprve zajede několik zkušebních kol, aby si závodník mohl trať prohlédnout a následně se jede 5 – ti kolový závod na čas. Vítězí závodník, který ujede kolo nejrychleji. Zároveň se vytvoří pořadí pro finále – seřazení jezdců podle nejlepšího času na kolo. Finále se poté jede na 8 kol a vítězí opět závodník s nejlepším časem na kolo.

Závod je tedy dost časově náročný, proto jsme v případě potřeby schopni přizpůsobit průběh závodu požadavkům klienta přesně tak, jak moc si chce závodění užít. Na akci lze dodat i auta bez FPV, na kterých si závodník osahá nejprve samotné ovládání autíčka a až následně ovládá auto i s brýlemi. Celá akce má tím pádem rychlejší průběh, ale znamená to také vyšší počet lidí pro obsluhu závodu.

Dráhy pro FPV Racing na firemní akce jsme schopni postavit velmi variabilně. Ideální je 50 m2 plochy, ale zvládneme samozřejmě i větší či menší. Pokud se bude závodit v menším počtu účastníků nebo bude na akci vyhrazeno dostatek času, je možné ušít na míru i průběh závodu. Tedy jezdit různé typy závodů – nejrychlejší kolo, nejrychlejší hotový počet kol a podobně.

Dvoupatrová dráha v areálu Funareny

Bělehradská 7/13
140 00 Praha
Rezervace na telefonu: +420 777 099 099
Nákup vstupenek v našem eshopu

Firemní akce, individuální nabídky

Program i dráha stavěny na míru
Libovolný počet hráčů
Zajistíme akci po celé ČR
Kontaktní formulář nebo telefon: +420 724 062 313

Provozovatel

Photonic Technologies s.r.o.
Kotevní 1253/6
150 00 Praha – Smíchov