Monster Race HD je tu!

Monster Race HD je tu! Napínali jsme vás dost dlouho, tak je na čase vypustit ven naši nejžhavější novinku.

Nová verze auta, která má spoustu vylepšení a vychytávek. Podařilo se nám zvýšit maximální počet paralelně závodících až na 10 hráčů. Auto je navíc větší a lepší, má zabudovaná světla, programovatelnou palubní desku a hlavně a především, nabušenou HD kameru! Výsledný zážitek z jízdy je jedním slovem, mocný. Truck zvládne navíc různé terény, tudíž už není kladen důraz na hladkost podkladu pod dráhou a není problém využít nejrůznější povrchy, které klient nabízí.

Monster Race HD je založený na našich zkušenostech, které jsme během 2 let provozu Monster Race nasbírali. Díky tomu umíme různé herní režimy, jako např. capture the flag. Nové auto je schopné interaktivně ovládat dráhu pomocí knoflíku na vysílačce – někde si otevřít dveře, posvítit si v konkrétním úseku, případně i střílet na soupeře. Bedlivě jsme totiž naslouchali požadavkům klientů, zjišťovali co vás na závodech nejvíce baví a co naopak chybí a díky tomu mohla HD verze vzniknout.

Monster Race HD budeme postupně nasazovat jako náhradu stávajícího auta (gen 1). Kromě toho bude auto dostupné i jako kompletní produkt dodávaný na míru Vašemu prostoru, připravený k ježdění. O servis se samozřejmě postaráme, klidně o celý váš Monster Race HD vozový park, ke kterému vám s radostí postavíme i vaši vlastní stabilní závodní dráhu. Umíte si to představit? Vaše vlastní Monster dráha? Představte si to! Autům umíme navíc obléci branding na míru, což je příležitost pro všechny fanoušky a potenciální sponzory, vítejte 😊 Máme toho pro vás připraveno více, stačí nám napsat přes kontaktní formulář.

První foto Monster Race HD na našem instagramu.